Strona główna » O nas

Dodatkowe filtry wyboru

O nas

KomfortoweObuwie.pl


 
Zamiłowanie do produktów skórzanych towarzyszy nam już od 1996 roku. To właśnie wtedy powstała rodzinna firma zajmująca się produkcją i sprzedażą odzieży skórzanej. Poszukując kolejnych obszarów rozwoju naszej działalności postanowiliśmy uzupełnić naszą ofertę obuwiem - oczywiście również skórzanym. Bardzo szybko okazało się, że to właśnie buty są obszarem, w którym czujemy się najlepiej. W 2003 roku firma całkowicie skoncentrowała swoją uwagę na sprzedaży detalicznej jak i hurtowej najlepszych polskich marek, co bardzo szybko okazało się być ogromnym sukcesem.

KomforotoweObuwie.pl to ludzie pełni zamiłowania i pasji do butów - nasz asortyment to wyłącznie buty produkowane z naturalnej skóry pochodzące wyłącznie od polskich producentów, takich jak: Acord, Amore, Arturo Vicci by Zalbut, Conhpol, Conhpol Dynamic, Di Lusso, Duo Men, Giulio Santoro by Presto, Grodecki, Janta, Lavaggio, Lord by Dorian, Ramzes, Riko, Sempre, Solo Due, Stella oraz Łukasz.

Stawiając na jakość od wielu lat spełniamy najwyższe oczekiwania naszych Klientów - teraz rozszerzamy zasięg naszej działalności na całą Polskę poprzez nasz sklep internetowy KomforotweObuwie.pl.

Życzymy udanych zakupów!

Zespół KomfortoweObuwie.pl

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu